מפעל ניילון – מפעל לייצור שקיות ניילון

מאמרים נוספים

ייצור שקיות ניילון ממותגות

ייצור שקיות ניילון ממותגות

גרון שיווק (נ.ב.א.) בע”מ מתמחים בייצור שקיות ניילון ממותגות והדפסה על שקיות ניילון בסיטונאות לפי הזמנה. ייצור שקיות ניילון ממותגות לכל תחומי המשק, שיווק ומכירה של שקיות ניילון בסיטונאות כולל

קרא עוד »
כוסות שתיה חמה חד פעמי ממותגות

כוסות שתיה חמה חד פעמי ממותגות

ניתן להזמין כוסות שתיה חמה חד פעמיות מעוצבות במגוון גדלים החל מ-1000 יחידות זהות גרון שיווק בע”מ ייצור ושיווק כוסות שתיה חמה חד פעמי ממותגות לעסקים ארגונים מוסדות וגורמים פרטיים

קרא עוד »
שקיות מודפסות

שקיות מודפסות

שימושים נפוצים של שקיות ניילון מודפסות גרון שיווק ייצור ושיווק של שקיות מודפסות לכל תחומי המשק שקיות מודפסות הם כיום אחד האמצעים המובילים בתהליכי מיתוג ושיווק כמעט בכל תחום במשק.

קרא עוד »
שקיות זיפ לוק

שקיות זיפ לוק

ייצור ושיווק של שקיות זיפ לוק לפי הזמנה לסיטונאים, מפיצים ולקוחות קצה גרון שיווק מתמחים בייצור כל הסוגים של שקיות פסגור למכירה ישירה בכמויות גדולות בהתאם להזמנת הלקוח. לבירור פרטים,

קרא עוד »
ייצור שקיות ניילון

ייצור שקיות ניילון

בעל עסק? חושב למתג את העסק? ייצור שקיות ניילון לעסק זה בשבילך ! חברת גרון שיווק פעילה משנת 1992 ובעלי ניסיון רב בתחום הפלסטיקה וייצור הניילון.המטרה שלנו היא לעמוד באופן

קרא עוד »
מפעל ניילון

מחפשים יצרני שקיות ניילון? התקשרו ישירות למפעל שקיות ניילון: 054-434-3919

גרון שיווק בע”מ – GBA – מפעל ניילון המתמחה בייצור ניילון לכל תחומי המשק ומפעל לייצור שקיות ניילון

מפעל ניילון ישראלי GBA הוא מפעל לייצור שקיות ניילון המתמחה בייצור שקיות ניילון סטנדרטיות ייצור ניילון לכל תחומי המשק ומפעל לייצור שקיות ניילון ומוצרי ניילון לפי מפרט לקוח.

כולל ייצור שקיות אריזה, שקיות גופיה מודפסות שקיות גופיה רגילה, שקיות דליה רגילות ומודפסות, שקיות סופר, וכן מוצרי ייצור ניילון לרכב, למסחר, שיווק ושילוח וניילון לתעשייה.

לפרטים, ייעוץ, והצעות מחיר ישירות ממפעל ניילון – מפעל לייצור שקיות ניילון, ו/או תיאום הגעה אליכם התקשרו: 054-434-3919, ונשמח לעמוד לשירותכם. (גרון שיווק אינה חנות!).

היתרון ברכישת שקיות ניילון ישירות ממפעל ניילון מקומי שהוא מפעל לייצור שקיות ניילון לפי הזמנה

רכישת שקיות ניילון ישירות ממפעל ניילון מקומי אשר מתמחה בשירותי מפעל ייצור שקיות ניילון לפי הזמנה הוא בעל מספר יתרונות בולטים.

בין אם אתם ספקי שקיות ניילון או מחפשים לרכוש שקיות גופיה בסיטונאות לשימוש עצמי.

אנו בגרון שיווק בע”מ – יצרני שקיות ניילון מתמחים בייצור ושיווק של מוצרים ושקיות ניילון לכל תחומי המשק, למסחר, שירותים, תעשייה ועוד.

היתרונות שאנו כמפעל ניילון מקומי עם התמחות כמפעל לייצור שקיות ניילון שמחים להציע ללקוחותינו:

 • מוצרי מפעל ניילון בהתאמה אישית – מפעל לייצור שקיות ניילון מקומי יכול לייצר שקיות אשר תואמות לדרישות הספציפיות של כל לקוח.
  במפעל לייצור שקיות ניילון GBA תוכלו לרכוש בסיטונאות את כל סוגי שקיות הניילון הסטנדרטיות.
  לצד זאת ניתן להזמין במפעל הניילון שקיות בהתאמה אישית כולל גודל, צורה, צבע, עובי ניילון וכן שקיות ניילון מודפסות עם לוגו או סימני מיתוג אחרים.
 • רכישה במחירי יצרן – רכישה ישיר מהיצרן במפעל ניילון של כל מוצרי הניילון ובכלל זה מוצרים ממפעל לייצור שקיות ניילון מצמצם פערי תיווך ואתם העלויות.
  יתרון זה בא לידי ביטוי במיוחד כאשר אתם מבצעים הזמנות בכמויות גדולות מכיוון שאז התמחור טוב יותר. בנוסף.
  אנו יכולים להגיע אליכם ואז אתם מתנהלים ישירות מול המפעל לייצור שקיות ניילון באופן שמאפשר לנו להציע לכם את העסקה הטובה ביותר בהתאם לצרכים שלכם.
 • בקרת איכות של מפעל ניילון – תקשורת ישירה עם המפעל ניילון מאפשרת לכם אפשרויות של העברה ההדדית של מידע בזמן אמת ישירות למפעל לייצור שקיות ניילון.
  תוכלו לקבל את הפרטים הספציפיים הנוגעים לייצור המוצרים שהזמנתם במפעל ניילון כגון: החומרים בהם נעשה שימוש, שיטות הייצור ועוד.

יתרונות נוספים של רכישת שקיות ניילון ישירות ממפעל ניילון

אספקה ישירה בהתאם ללוח זמנים – מכיוון שאתם בקשר ישיר מול מפעל הנילון המתמחה בייצור שקיות ניילון שמגיעות אליכם ישירו.
לוחות הזמנים ניתנות לדיוק והתאמה גם לצרכים מיוחדים בנושאים של תזמון האספקה.

הזמנה ישירות ממפעל ניילון מאפשר לעיתים גמישות בגודל ההזמנה – אנו בגרון שיווק בע”מ מפעל לייצור שקיות ניילון מתמחים בהתאמה של הצרכים העסקיים של הלקוח אל גודל ההזמנה המינימלית שניתן לעשות ברכישה ישירה במפעל ניילון GBA.

רכישה ישירה במפעל ניילון משפרת הקשר בין המפעל ללקוחותיו – יצירת קשר ישיר עם מפעל לייצור שקיות ניילון מקומי יכול להוביל לתקשורת בינאישית טובה יותר ולהבנה של הצרכים המדויקים של כל לקוח לאורך זמן.
היכרות אישית זאת זה מייצרת תהליך עבודה משותף ומפרה.

שאלות ותשובות

איך מזמינים הדפסה על שקיות ניילון?

להזמנת הדפסה על שקיות ניילון, לפרטים נוספים, ייעוץ, והצעות מחיר ישירות ממפעל ניילון – מפעל לייצור שקיות ניילון, ו/או תיאום הגעה אליכם התקשרו: 054-434-3919, ונשמח לעמוד לשירותכם. (גרון שיווק אינה חנות!).

מהם היתרונות של רכישת שקיות ניילון ישירות ממפעל ניילון מקומי?

רכישה ישירה ממפעל לייצור שקיות ניילון מקומי מספק מגוון יתרונות כמו גישה ישירה והתאמה אישית, יעילות, בקרת איכות מוול היצרן, אספקה בהתאם ללו”ז, גמישות מירבית בהיקף הזמנות.

איזה סוגי שקיות ניילון ניתן לייצר במפעל לייצור שקיות ניילון?

מפעלי ניילון GBA מייצרים סוגים שונים של שקיות, לרבות שקיות גופיה, שקיות דליה, שקיות אריזה, שקיות פוליאתילן,שקיות פסגור ועוד.